Hallo!
Ik ben Manuela , ben 19 jaar oud en heb al een paar jaar ervaring met babysitten. Ik kan zeer goed met kinderen omgaan en ben goed in een vertrouwensband op te bouwen, wat heel belangrijk is voor de kinderen. Ook duidelijkheid is een zeer belangrijk aspect. Ieder kind heeft andere behoeftes, er zijn er die veel aandacht nodig terwijl er sommige zijn die net meer alleen willen zijn, om beter tot zichzelf te komen.
Ik ben begonnen met babysitten toen ik 15 was. Ik heb een aantal leuke spullen hier wat ik kan meenemen zoals spelletjes, instrumenten, enz. Ik kan ook goed koken dus een maaltijd klaarmaken voor de kinderen is zeker geen probleem. Wel altijd meedelen of er allergiëen zijn voor bepaalde dingen!
Een beetje meer over mezelf... Ik heb 4 jaar op Campus Plinius in Tongeren gestudeerd, in de richting " sociaal en technische wetenschappen ". Daarna ben ik naar de kunsthumaniora gegaan in Hasselt waar ik vrije beeldende kunsten heb gestudeerd en ook ben afgestudeerd.
Voor meer vragen, ben ik altijd bereikbaar!
Voor verdere vragen ben ik altijd bereikbaar!
Babysitting ponctuel | € 6,50 nets de l’heure |
Ik vind dit een aangename prijs, zowel voor de klant als voor mij.
Manuela peut vous fournir sur demande les coordonnées d’anciens employeurs qui la recommandent.
Pas de recommandations pour l’instant, bientôt la vôtre ?
Écrire une recommandation
Confiance
Tarifs
Babysitting ponctuel | € 6,50 nets de l’heure |
Ik vind dit een aangename prijs, zowel voor de klant als voor mij.