Alexandra, cherche une nounou à Baarle-hertog 2387
le 27/06/25 : I have to go to work. And I need somebody to really stay becareful with my son
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 27/06/25 : I have to go to work. And I need somebody to really stay becareful with my son
le 26/09/19 : Hallo, Wij zijn een Nederlands gezin wonend in België. Ik zoek een gastouder in de buurt. Die veel onderneemt en goede zorg voor mijn zoontje kan bieden
le 13/11/18 : Een flexibele gastouder die niet rookt.
le 20/08/15 : gastouders zoeken
le 28/06/19 : Ik heb een gastouder nodig voor 1, 5 uur 's voor school en 1, 5 na school.
le 26/01/17 : Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, lieve oppas die ongeveer 1 keer in de 2 weken een avond op wil passen op onze 2 kinderen. En zo nodig af en toe een dag extra. Thomas is 2 jaar en Anna 4 jaar. Heb jij zin om op onze twee kinderen te passen neem dan contact op voor een kennismaking.
le 07/01/17 : Ik ben op het moment in verwachting van een tweeling. Eind april zal ik bevallen. Vanaf januari 2018 zal ik twee dagen per week gaan werken. Gezien ik in de zorg werk kunnen de diensten wisselend zijn, ook avond diensten. Vanaf september zal er nog een dag bijkomen, ochtend/middag.
le 18/07/18 : Ik zoek iemand die flexibel is voor voor en naschoolse opvang en ook voor flexibel opvang voor een baby van 1 jaar.
le 02/11/18 : Wij zoeken een oppas voor ons in huis voor onze 3 zoontjes. Tygo van 4, jake van 3 en tyler van bijna 11 maanden. We vinden belangrijk dat de kindjes in eigen omgeving zijn en rust en regelmaat vinden. We zouden voor vrijdag iemand zoeken die rond 10 kan beginnen dan is de oudste al na school en de middelste na psz. De middelste moet om kwart voor 12 opgehaald worden en de oudste om 12 uur. We vinden belangrijk dat er dingen ondernomen word mee de jongens van knutselen, buitenspelen, f...
le 02/11/18 : Wij zoeken voor onze 3 jongens een oppas in huis. We vinden rust en regelmaat belangrijk. We zoeken iemand die iets mee de mannen onderneemt van knutselen tot na bos gaan ect.
le 24/08/22 : Oppas bij ons thuis voor onze zoon Donovan van 5 maanden
le 30/12/16 : Voor onze dochter zoeken we een oppas aan huis, voor 1 a 2 dagen (in overleg) per week
le 03/03/24 : Wij zoeken een nanny voor om de 2 weken vrij zat en zondag namiddag tot ongeveer 23 uur.
le 19/03/19 : Graag zou ik mijn rooster mondeling willen bespreken ik ga binnenkort in de gezondheidszorg werken en ik ga wisselende diensten werken en hee kan dag avond en nacht zijn
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨