Erna, propose une garde temps partiel - 2340 Beerse
le 03/03/20 : Ik zoek iemand die de kinderen opvangt na school, eten maakt, strijkt
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 03/03/20 : Ik zoek iemand die de kinderen opvangt na school, eten maakt, strijkt
le 29/12/19 : Hallo, Wij zijn een familie woonachtig te Beerse en zoeken occassionele opvang voor ons dochtertje van 9 jaar. We zoeken iemand die matuur is en met veel enthousiasme wil komen babysitten. Mijn dochter houdt van knutselen en spelen met de barbies. Voel je je geroepen om onze vaste babysit te worden, dan mag je dat zeker laten weten! Groetjes!

le 16/03/19 : Wij zijn Margot (2, 5j) en Vince (bijna 7j) en zijn op zoek naar een liefdevolle, leuke en betrouwbare oppas die ons 2 x in de week ophaalt aan school (15u30 of 15u) in Beerse? Kan je dan met ons huiswerk maken, spelen en iets lekkers te eten klaarmaken? Het is handig als je een auto hebt, want wij wonen niet vlakbij de school..
le 08/02/19 : Elke weekdag ophalen aan school en mee spelen tot we thuis zijn (2-3u) + woensdagnamiddag Occasioneel savonds
le 25/11/18 : Ik zoek een oppas aan huis voor een tweeling van 1, 5 jaar oud (meisjes)
le 14/11/18 : Hoi, Wij zijn een gezin woonachtig te Beerse en zijn op zoek naar een nanny die overdag op mijn zoontje van 2 past. We zoeken een goedlachs en geduldig iemand die oppast van maandag t.e.m vrijdag van 9u t.e.m 17u. Indien interesse, stuur mij dan zeker een berichtje! Groetjes, Valerie!