Sonja, cherche une baby sitter à Maasmechelen
le 28/10/19 : Niet veel wensen gewone oppas die met de jongens speelt
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 28/10/19 : Niet veel wensen gewone oppas die met de jongens speelt
le 06/10/23 : Aangezien we beiden zelfstandige zijn, zoeken we iemand die enkele dagen per week door heen heel de dag beschikbaar is. Oppassen op baby Eventueel enkele huishoudelijke taken uitvoeren
le 30/09/19 : Na school , fruit eten, huiswerk maken, guitaar oefenen, avondeten bereiden en naar voetbal brengen.
le 07/02/17 : Graag zoeken wij naar iemand die onze kinderen op 2 dagen na school kan opvangen. Het betreft dinsdag en donderdag na school incl vakanties en studiedagen de gehele dag
le 27/09/23 : Ik ben op zoek naar een oppas voor een kind van één jaar oud, elke dag van maandag tot en met vrijdag van 14:30 tot 15:30 uur.
le 02/02/20 : Spelen, verzorgen, entertainen
le 06/08/18 : wij moeten werken en zoeken oppas vanaf 5 uur de ene week
le 05/08/17 : Voor mijn werk ben ik regelmatig in het buitenland. De buitenschoolse opvang (van 7 tot 18 uur) kan dit niet volledig opvangen. Daarom zijn mijn 2 jongens en ik op zoek naar een leuke oppas die de kinderen uit de opvang kan halen, kan verzorgen en naar bed brengen. Indien nodig ook eens overnachten en de volgende dag de kinderen naar school (of opvang) brengen. Ik kan mijn dienstreizen vrij flexibel plannen en we zouden dus samen kunnen kijken wat past. Alvast bedankt voor je reactie!
le 19/05/22 : Wij zoeken zo af en toe een oppas voor 2 rustige kinderen van 11 en 13 jaar.
le 23/05/22 : ik zoek een oppas om de kinderen naar school te brengen, te halen en bezig te houden tot wij thuis zijn van het werk. op maandag zouden ze nog naar de muziekles gebracht moeten worden (op 1km). School van onze zoon begint om 8u45 en eindigt op 15u. 's Ochtends is het mogelijk om hem vanaf 8u30 te brengen. Er is geen opvang voor of na school voorzien. De school van onze dochter begint om 8u25 en eindigt om 15u. Vanaf 8u15 kan ze op gebracht worden. Er is ook voor- en naschoolse opvang i...
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨