Yury, cherche nounou - 3293 Diest
le 11/11/20 : Wijn zijn op zoek naar een oppas voor onze zoon van 2j. De gewenste tijdstippen: woensdag en zaterdag namiddag.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 11/11/20 : Wijn zijn op zoek naar een oppas voor onze zoon van 2j. De gewenste tijdstippen: woensdag en zaterdag namiddag.
le 20/02/23 : Ophalen, huiswerk helpen en wat eten preppen
le 17/02/15 : voor- en naschoolse opvang voor mijn zoon van 6 met Autisme Spectrum Stoornis
le 20/07/17 : ik heb regelmatig een babysit nodig.

le 23/10/18 : Wij hebben twee dochtertjes. Eentje zal in april 2 jaar en acht maanden oud zijn en gaat naar de kleuterschool. Het andere kindje is dan 9 maanden oud en gaat naar de opvang. Opvang en kleuterschool liggen kort bij elkaar (ongeveer 200m van elkaar verwijderd) op ongeveer 2, 5km van ons huis. Graag zouden wij iemand willen die de kinderen dagelijks kan gaan ophalen (na schooltijd), thuis oppast en eten klaarmaakt voor hen. Mijn man werkt van thuis uit (in een apart gebouw weliswaar) en is stee...
le 22/08/18 : Ik zoek een oppas aan huis voor naschoolse opvang. Afstand school thuis is te voet af te leggen. Graag betrouwbare, niet-roker, die graag (voor)leest en ook huiswerk begeleid.
le 31/05/19 : Voor mijn 2 dochtertjes ben ik op zoek naar een leuke oppas die de kinderen kan ophalen op school in Diest (tussen 15u30 en 17u) op dinsdag en donderdag (en eventueel vrijdag) en nadien bij ons thuis in Paal kan oppassen tot 19u30. De bedoeling is om in tussentijd te spelen met de kinderen, de kinderen eten te geven (enkel opwarmen) en eventueel een beetje huiswerk te maken.

le 03/12/24 : I need someone from Wednesday to Sunday from two to ten

le 29/11/21 : Baby van eind juni die nog live borstvoeding krijgt. Mama zou graag enkele uren per week in huis kunnen werken maar toch nog live borstvoeding kunnen blijven geven. De werkuren schommelen, in samenspraak te beslissen.
le 14/08/17 : Hallo, Wij zoeken voor 2 of 3 dagen in de week opvang bij ons thuis voor 10-jarig meisje. Ongeveer van 4 tot 6 uur, soms later.
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨