Sophie, cherche nounou à Kuringen 3511
le 04/10/23 : graag zouden wij voor een periode van +-5 maanden een opvang/gastouder vinden voor ons dan pas geboren baby'tje.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 04/10/23 : graag zouden wij voor een periode van +-5 maanden een opvang/gastouder vinden voor ons dan pas geboren baby'tje.
le 20/07/19 : Hallo, ik ben een alleenstaande mama die voor regelmatig avondopvang zoekt voor mijn 2 zoontjes. 1, 5 en 4, 5 jaar. Soms eens met overnachting. maar niet altijd noodzakelijk. Iemand die graag met de kindjes bezig is en verantwoordelijkheid heeft.
le 04/12/19 : Hallo, Ik zoek op regelmatige basis oppas voor mijn 2 zoontjes 2 en 5jaar. Liefst bij uw thuis indien mogelijk omdat het soms ook om een overnachting gaat. Eventueel 1 vaste dag per week en de rest wanneer nodig is.
le 07/01/18 : Graag minimum 18 jaar oud met enige ervaring en liefdevol zijn met kinderen, Ook heb ik graag even eerst een kennismaking ?

le 23/02/20 : Ik zoek een single oppas
le 17/07/17 : ik zoek een oppas aan huis, die ons zoontje van 3 jaar na de school opvangt, bij ons thuis in Hasselt, Pallekensbergstraat.
le 15/10/17 : We willen graag een vaste waarde in ons gezin die kan bijspringen om onze zoon op te vangen en het huishouden een beetje op orde te houden. Koken (vegetarisch), opruimen en ander huishoudelijk werk hoort hier ook bij.
le 15/04/21 : Overnachten bij mij thuis. Oppas 3 kinderen smorgens ontbijten, aankleden...
le 09/02/26 : We zoeken iemand die ons een half jaar enkele dagen per week kan helpen met de opvang van ons derde kindje, voornamelijk overdag tijdens werkuren
le 05/04/21 : Zal later besproken worden
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨