Sara, garde d’enfant partagée à Laarne 9270
le 28/05/24 : Vanaf 1/05/2025 zijn wij op zoek naar kinderopvang voor een kindje van dan 5 à 6 maand. Dagen zijn onderling af te spreken, liefst 3 à 4 dagen per week.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 28/05/24 : Vanaf 1/05/2025 zijn wij op zoek naar kinderopvang voor een kindje van dan 5 à 6 maand. Dagen zijn onderling af te spreken, liefst 3 à 4 dagen per week.

le 27/05/25 : Garde d’enfants pour ma fille RAZAN âgé 1ans et 3 mois , je peux la transporter jusqu’à Crèche
le 04/10/19 : We zijn op zoek naar een speelkamaraad voor onze zoon Gabriel (1 a 2 jaar liefst).
le 04/11/23 : zoek oppas, graag ook begeleiding bij huiswerk
le 21/03/19 : Wij staan beide in het onderwijs. Daardoor weten wij pas in september welke dagen wij moeten werken.
le 20/11/21 : Jongste zoon van school halen en helpen met huiswerk Eventueel licht huishoudelijk werk zoals afwas Mama is vaak in het buitenland voor het werk

le 02/12/18 : Ik ben een alleenstaande mama met 1 dochtertje van 3 jaar en 7 maand. Ik werk op moeilijke uren, ma-di-do-vr van 13:30 tot 17:30 (of laatste truck, dit kan dus soms uitlopen tot 18u of occasioneel later), en de woensdag van 6u tot 10u. Ik zoek iemand die mijn dochtertje de woensdag kan bijhouden (of komen oppassen) en dan naar school kan brengen (vanaf 8u) en eventueel ‘s avonds kan halen tot ik thuis ben.
le 19/12/19 : Voor ons zoontje van 9maanden zoek in een oppas voor de woensdag als "pauze" voor een volle creche week. Daarnaast zoeken we ook een babysit voor occasionele momenten dat we beiden niet thuis zijn (zowel eens een avond in het weekend als de week).

le 10/07/23 : Beste, Wij zijn voor onze zoon Luís (in augustus 1j) op zoek naar een voltijdse oppas voor de periode november t.e.m. januari, en indien mogelijk erna voor opvang elke woensdag. Luís is een vrolijk, makkelijk en speels kind :). Bij voorkeur delen we de oppas, zodat Luís met een ander kind kan spelen. Bedankt om contact op te nemen bij interesse!
le 03/12/19 : gastouders in terneuzen
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨