La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.

Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.

illustation Efficace

Efficace

Tous les jours, des milliers de nouvelles annonces.
illustation En confiance

En confiance

Profils complets, vérifications, avis : recrutez sereinement.
illustation ...et c’est gratuit !

...et c’est gratuit !

Se contacter et se rencontrer gratuitement ? Ici c’est possible :-)
illustation Efficace

Gratuit !

Se contacter et se rencontrer gratuitement ? Ici c’est possible :-)
illustation En confiance

Efficace

Tous les jours, des milliers de nouvelles annonces.
illustation ...et c’est gratuit !

En confiance

Profils complets, vérifications, avis : recrutez sereinement.

Il y a peu d’annonces actives à Dendermonde. Voici celles disponibles juste à proximité.

Een nieuw schooljaar, een jaartje hoger, nieuwe uitdagingen en veel plezier. Ik wens de meisjes een hele leuke eerste schooldag en een super top schooljaar!

Tessa, gardienne enfant à Buggenhout

Hallo, ik ben Tessa Ik ben 19 jaar en verjaar op 24 november Ik woon in buggenhout en mijn hobby is toneel spelen, bij toneelkring de gouknopjes te vilvoorde. Ik werk nu als onthaalmoeder sinds eind februari Ik ga nu ook al babysitten bij vrienden en famillie. Ik doe het nodige wat er verwacht word als ouder. Ik kan zorgen voor activiteten en plezier! Koken en kuisen kan ik ook. Enkel heb ik een brommer klasse a, dus om kinderen op en af te halen van school is niet handig. Met vri...

Gulluzar, gardienne enfant à Aalst 9308

Hallo, Ik heb afgestudeert als kinderverzorgster en nu werk ik in een buitenschoolse kinderopvang, ik doe dit met veel plezier, ik heb ook in een creche gestaan. Ik wil oppas doen voor kinderen omdat ik halftijds werk en heb tijd over. Met vriendelijke groeten.

Vani, assmat agréée à Hamme 9220

Ik ben een zorgzame , betrouwbare en heel ervaren oppas ik ben heel goed met kinderen en als ze in me handen liggen voelen zich thuis en ik kan omgaan met elk kind dus onhandelbare kinderen bestaan niet voor mij.

Ashley Yorjanis, assmat pro à Waasmunster

Hola, Soy Ashley tengo 25 años y soy panameña, me gusta mucho hacer actividades con los niños y hacer cosas distintas aprender de ellos y ellos de mi

Bonjour je suis Narjis une nounou expérimenté qui sera présente et disponible pour vos enfants et vos parents . Je suis une personne ponctuel, sérieuse et passionné par les enfants. N’hésitez pas à me contacter

Beste , Ik ben moeder van drie kinderen (tweeling van 13 jaar en een dochter van 7 jaar). Ik heb ruime ervaring in de zorg voor kinderen en ben zorgzaam, communicatief en ordelijk. Van beroep ben ik verpleegkundige, ik heb ook een certificaat als logistiek assistent en relevante werkervaring. Ik woon in Merchtem en ben op zoek naar werk als babysitter / kinderoppas. Beschikbaar volgens afspraak. Bij interesse mag u mij gerust privé contacteren. Dank u wel 😊

Asrin, assistante maternelle à Aalst

I am 30 years old, live in Aalst. I am a student studying Dutch and will be so happy working with you regarding your kids.

Britt, assmat professionnelle - 9420 Erondegem

Ik ben Britt . Ik wil graag op kinderen oppassen. Ik heb ervaring met kinderen. Vroeger veel op mijn nichtje opgepast toen ze nog juist geboren was. Ik doe graag dingen met hun.