Sara, gezin voor gedeelde opvang in Steenhuffel 1840
op 08/05/23: Ik beval in november en heb geen kinderopvang gevonden Ik wil weten wat een oppas van maandag tot vrijdag tussen 7h en 18h me zou kosten. alvast bedankt Sara
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 08/05/23: Ik beval in november en heb geen kinderopvang gevonden Ik wil weten wat een oppas van maandag tot vrijdag tussen 7h en 18h me zou kosten. alvast bedankt Sara
op 27/03/19: Ik zoek een oppas tussen 6u en 8u15 in Oppuurs. Deze oppas brengt om 8u15 Remko naar school.
op 26/07/19: Ik ben op zoek naar iemand die onze kinderen kan opvangen na school (halen op school in Aalst, en naar huis brengen (mere), 1x per week halen en naar voetbaltraining brengen (mere). Uren van 16u30- 19u, op maandag en donderdag. Sporadisch ook andere dagen.
op 17/03/19: Tout les samedis de 7h30a 17h30 personne ponctuelle et correcte et qui y’a l’habitude de garder les enfants
op 17/03/15: Nous cherchons quelqu'un qui peut aller chercher nos filles à l'école et à la crèche et les garder jusqu'à notre retour du boulot. Il faudrait leur donner un bain, jouer avec elles et éventuellement leur donner à manger.
op 02/02/18: Zou een job willen aannemen waarbij ik zaterdag moet werken maar heb geen opvang. Ook heeft mijn zoon voetbal op zaterdag voormiddag. Als hij daar niet raakt is dit een probleem en moet hij stoppen met voetbal.

op 16/09/15: Mijn naam is negrita en ben 19jaar. ik ga vanaf november verhuizen naar tisselt en daarom zoek ik een betrouwbaar persoon die goed met kinderen kan opschieten en vooral goedkoop. ik zoek iemand die ik altijd kan bellen als ik weg moet of naar school ga
op 24/08/15: maandag van 12-18u

op 19/07/25: Bonjour, possibilités de commencer un travail, et donc besoin de garder mes deux garçons 6ans et 8ans pendant mon absence en mois d Août. Merci.
op 26/06/17: Ik ben een alleenstaande mama, Ik zoek opvang van maandag tot en.met vrijdag. Zodat ik fulltime kan gaan werken momenteel werk ik met een vaste vroege van zes uur tot half drie . Ben wel op zoek naar een dagjob .. maar voorlopig heb ik dus opvang nodig vanaf half zes tot drie . Niet gemakkelijk, maarja . Alvast bedankt
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@topnanny.be📨