Dimitrie, Biedt kinderopvang - 2960 Brecht
op 14/06/24: Ik ben voor mijn zus en haar 2 kinderen een opvang aan het zoeken omdat ik een verjaardags feest geef.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 14/06/24: Ik ben voor mijn zus en haar 2 kinderen een opvang aan het zoeken omdat ik een verjaardags feest geef.
op 09/06/24: Ik ben de broer van mijn zus die op deze dag een babysit zoekt ? Ik geef een verjaardagsfeestje en na 16 uur komen er ook vrienden dus mijn zus zoekt een babysit om vanaf dan tot de volgende dag te babysitten
op 20/01/18: We zoeken een babysit voor zaterdag 27/01.
op 10/03/18: oppas voor in het wkend.
op 07/03/20: Dochtertje van 13maanden met oorontsteking

op 21/01/20: Wij zijn beide hardwerkende artsen met 2 kindjes. Onze dochter Améline is bijna 4j en onze zoon 7m. Een warm gezin. Onze wensen: - Naar de crèche/school brengen (school start om 8.15u; liefst rond 7u aanwezig om de kinderen verder klaar te maken) - Opvang na crèche/school (tot we terug zijn van het werk, meestal rond 18.30u) - Kindjes eten geven - Bij nood (spoedgevallen op het werk) Améline om 19u in bed steken
op 23/06/19: Men dochtertje naar de opvang doen. En men zoontje naar school doen..en terug halen ook..en eventueel al koken..en zoontje aan zen huiswerk al zetten. Dochterke is 2.5j en zoontje is 11jaar in Juli.

op 25/01/20: Oppas gezocht van maandag 11u00 tot 16u30 dinsdag van half 8 tot 16u woensdag van half 8 tot 11u30 donderdag van half 8 tot 16u vrijdag half 8 tot 16u . Liefst bij mij thuis of van hun thuis centrum te sint job .
op 15/01/20: Beste Graag willen wij een oppas na schooltijd. Kan u mij verder helpen?
op 01/03/20: Ik zoek een oppas voor de donderdagen na school tot laat in de avond. Daarnaast indien nodig af en toe een avond.
op 04/01/19: We zijn op zoek naar een oppas voor een 10-jarige meisje. Ik werk soms 's-avonds en heb oppas vanaf ca 18 uur nodig.
op 15/08/19: Dat er met mijn zoon gespeeld wordt Toch correct wordt omgegaan met hem Iemand die s middags ook voor eten kan zorgen voor mijn zoon Enkel boterhammen geen warm eten