Charlotte, biedt kinderopvang in Kortessem 3724
op 28/08/17: babysit gezocht voor vrijdag 1 september van 19.15 tot +- 23.45u kersendaelstraat vliermaal
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 28/08/17: babysit gezocht voor vrijdag 1 september van 19.15 tot +- 23.45u kersendaelstraat vliermaal
op 08/11/18: Wij zoeken een oppas die op woensdag, de kindjes 's middags op school kan gaan halen en ook naar de sportactiviteit kan brengen in de namiddag. In het begin is het 1 kindje van 7 jaar, vanaf maart een 2e kindje erbij van 2, 5 jaar. Taken: 's middags afhalen op school, boterhammetjes eten, eventueel mee huiswerk maken en naar de tennis mee gaan.
op 06/03/19: Wij zoeken dringend een oppas om elke woensdagnamiddag onze 2 zoontjes (2, 5 jaar en 7 jaar) van school te halen en naar de tennisles te brengen. Uren tussen 12u en 18u30. Voor meer informatie, neem zeker contact op. Vr groeten
op 20/09/21: Iemand die haar van school haalt en haar eten geeft (opwarmen en slapen legt
op 13/03/17: 3 dagen week kinderen ophalen tot 18.30 verzorgen
op 19/08/25: Bonjour j’ai besoin d une baby sitter pour mardi jeudi et vendredi prochain de préférence quelqu un qui parle aussi français car mon enfant ne maitrise pas encore le néerlandais de 7h jusque éventuellement 17h20
op 27/12/19: Mijn kindje verzorgen, eten geven, papje geven en in bed leggen. Yasser is heel vrolijk en lief. Hij heeft geen speciale noden alleen is hij een knuffel monstertje.

op 19/03/16: dag zijn op zoek naar een lieve oppas . om de 14 dagen op te passen omdat zij de andere week bij de mama is . mvg sandrina
op 30/03/23: Ik zelf doe posten ene week de vroege andere week de late. Mijn man doet de nacht. Nu wanneer ik de vroege heb zou ik om 5uur kwart na 5 moeten vertrekken naar het werk maar mijn man is er dan nog niet van zijn werk. Pas vanaf 7uur. In die tijd zitte de kindjes alleen en daarom zoeken we een oppas ervoor.

op 14/08/18: belangrijk indien oppas allergisch zou zijn ...
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@topnanny.be📨