Marcela, biedt kinderopvang in Sint-katelijne-waver
op 27/01/25: Dormir bebe Donner à manger
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 27/01/25: Dormir bebe Donner à manger
op 27/09/24: Het is de bedoeling om woensdag mijn zoon van school te halen in Bonheiden (klimop). dan naar de hockeytraining te brengen 13.30 tot 14.30 in Hombeek en na de training hem af te zetten in Mechelen zuid bij de oma
op 03/01/20: Wij zijn op zoek naar iemand die 3 keer per week onze lieve meisjestweeling van 3, 5 jaar kan ophalen van hun school in Walem om 15u25 en naar ons thuis kan brengen in Sint-Katelijne-Waver - een zeer korte afstand. Thuis mogen de kindjes een 4-uurtje eten en dan wat spelen tot we thuis zijn, dat is een beetje afhankelijk van het verkeer maar meestal rond 17u20. Heb je interesse, contacteer me dan! We zoeken snel een oplossing. Veel dingen zijn bespreekbaar
op 20/08/19: Wij zoeken iemand die onze dochter twee of drie dagen per week van school kan gaan halen en kan oppassen tot 18u (inclusief koken). Onze dochter is 2, 5 jaar.
op 14/01/18: Mijn zoontje zou van school moeten opgehaald worden (mag met fiets), en bij de oppas thuis, of bij ons thuis opgepast worden tot ik thuis kom ergens tussen vijf en zes.

op 23/06/17: Oppas voor langere periode. Ophalen van school of naschoolse opvang. Hulp bij huiswerk en licht huishoudelijk werk. Dit voor langere vaste periode vanaf juli 2017, Rijbewijs wel noodzakelijk.
op 10/06/17: We zijn een dynamisch en jong samengesteld gezin. Willem, Fleur, Marie en Helena zijn onze oogappels. Helena en Marie zijn 8, Willem en Fleur 5 en 6 respectievelijk. We zoeken iemand die ervaring heeft met het nu eens oppassen op 4, dan weer 2 kinderen al naargelang de dagen van de week. Het is belangrijk dat je over een eigen wagen beschikt en trajecten van 20-30km enkel wil afleggen om de kinderen te halen en soms te brengen van en naar school of hobbies. Onze kroost lust graag lekke...
op 25/11/16: We zoeken iemand om onze dochter (09-sep-2014) van school te halen (Maanhoeveweg 33, SKW) en bij te houden tot 18u 's avonds op ma, di, do, vrij.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@topnanny.be📨