Annemie, biedt part-time opvang in Boutersem 3370
op 27/10/19: Wij zoeken een betrouwbare person die vanaf September volgend jaar ons zoontje tijdig aan de schoolpoort kan afhalen en vervolgens thuis kan babysitten tot +-18h.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 27/10/19: Wij zoeken een betrouwbare person die vanaf September volgend jaar ons zoontje tijdig aan de schoolpoort kan afhalen en vervolgens thuis kan babysitten tot +-18h.

op 23/07/25: Je recherche une personne pour garder ma fille de temps en temps
op 18/11/17: Hello, nous cherchons une nounou sérieuse avec expérience svp?
op 26/10/17: bonjour, nous cherchons une crèche, ou gardienne dans la proximité de beauvechain, ecluse ou Hoegaarden, 4 jours semaine, (sauf le mercredi) quelqu'un pourrait nous aider svp?
op 15/10/18: ze spelen graag gezelschapsspelletjes en knutselen nog liever. Ze zijn erg zelfstandig. We hebben ook een Franse bulldog
op 16/05/17: Hallo, wij zijn op zoek naar een leuke oppas om onze kinderen van de school en crèche in Hoegaarden te halen en samen met hen thuis wat te spelen en te eten tot wanneer wij thuiskomen van het werk. Wij hebben voornamelijk nood aan opvang op maandag en dinsdag, maar het zou handig zijn mochten we iemand vinden die zich enigszins flexibel kan opstellen. Neem bij interesse gerust contact op voor verdere uitleg!
op 02/09/18: Kinderoppas gezocht die de kindjes van school kan ophalen, iets leuks mee doet bij ons thuis, dochtertje helpt met haar eerste huiswerk en de kindjes bedklaar maakt. Soms zal het ook nodig zijn de kindjes in bed te stoppen, als mama een avondactiviteit voor het werk of de ouderraad heeft. Vereisten: * eigen auto hebben om de kindjes te kunnen ophalen * Frans spreken, aangezien de kindjes in het Frans naar school gaan * geen problemen hebben met katten en een hond
op 18/03/18: Eerlijk en open als iets is en ook als het om.mijn zoon ga
op 10/10/19: Wij zijn op zoek naar een Nanny voor onze twee dochters. Contacteer ons voor meer info!
op 03/02/24: 3 enfants plein d'energie
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@topnanny.be📨