De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Chiara, oppassen : IEPER

Hallo! Ik ben Chiara en ik ben 17 jaar. Ik heb zelf geen kinderen, maar ik heb al heel wat ervaring met kinderen. Sinds mijn twaalfde help ik regelmatig met de zorg voor mijn kleine zusje, die nu 5 jaar oud is. Daarnaast ga ik af en toe babysitten op mijn nichtje van 8 jaar en mijn neefje van 5 jaar.

Ik babysit graag omdat ik het leuk vind om met kinderen bezig te zijn, samen te spelen en hen te helpen waar nodig. Ik ben verantwoordelijk, geduldig en zorgzaam. Ik vind het belangrijk dat kinderen zich veilig en op hun gemak voelen bij mij. Ik doe graag leuke activiteiten met kinderen, zoals spelen, knutselen en voorlezen. Indien nodig help ik ook graag met huishoudelijke taken of met het schoolwerk van uw kind.

Mijn ervaring bestaat vooral uit het zorgen voor jonge kinderen. Ik heb nog geen ervaring met kinderen met speciale behoeften, maar ik sta zeker open om bij te leren en rekening te houden met de wensen en gewoontes van elk gezin. Ik kijk ernaar uit om jullie te leren kennen!

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Nu beschikbaar
Voor het laatst ingevuld: 13 dagen geleden
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occionele oppas:
€ 9,50
/ netto per uur

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
Nederlands (moedertaal)
Frans (gelezen, geschreven, gesproken)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
⭐Andere
Rookt niet

Deze informatie wordt door het lid verstrekt; we raden u aan deze te controleren.

Te lezen: Goede praktijken bij het aanwerven

Chiara
Oppasser
IEPER
Nu beschikbaar - Actief lid
Contacteren