Beau, cherche une baby sitter à Bredene
le 08/05/25 : Ik zoek een babysit voor mijn zoontje van 6 jaar.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
le 08/05/25 : Ik zoek een babysit voor mijn zoontje van 6 jaar.
le 13/01/21 : Ik ben mindervalide met chronische pijn hierdoor is het soms zeer moeilijk om de nodige zorg te geven aan men zoon die een verstandelijke beperking heeft en autisme en zou s avonds graag hulp vinden
le 13/01/21 : Ik ben mindervalide met chronische pijn hierdoor is het soms zeer moeilijk om de nodige zorg te geven aan men zoon die een verstandelijke beperking heeft en autisme en zou s avonds graag hulp vinden
le 22/10/19 : Hallo, we zoeken een nanny die in de ochtend en voormiddag tijden de week de mama kan bijstaan met de verzorging van onze baby van 3 maand, en met kleine huishoudelijke taken. Na schooltijd komen de 2 andere kinderen thuis (10 en 15 jaar) die onze aandacht vergen en waar we hulp zoeken bij de oppas van de baby. Heeft u interesse, aarzel niet om ons te contacteren.
le 05/07/19 : Goed er voor zorgen :)
le 10/01/19 : Baby flesje geven, pamper verversen.
le 31/05/18 : hallo ik ben charlot en ik zoek een oppas die mijn dochtertje 2 a 3 in een week kan afhalen bij de onthaal ouder om 17u en bij mij thuis kan blijven oppassen tot 19u30 ongeveer alles zal klaar liggen van de taken dat je zal moeten doen bv. om 17u30 boterhammen geven om 18u30 badje of douche steken om 19u laatste flesje geven en dan na haar flesje in haar bedje leggen dit zallen u taken zijn mvg
le 25/01/18 : Het betreft 2x jongen (7 en 9) en een meisje (10). Ze kunnen zichzelf bezig houden Lieve kinderen
le 09/10/17 : Ik zoek regelmatig een oppas voor maandagavond, soms ook andere avonden. Ik heb geen auto om de oppas terug naar huis te brengen.
le 08/09/17 : Ik zoek een oppas die voor mijn zoontje komt passen als ik tijdens men stageperiode van 11sept tot tweede week november vroegdiensten heb. Het zou zijn van 6u smorgens tot 7u30 smorgens. Zoon van 5jaar wakker maken en helpen aankleden en naar school brengen achter de hoek om 7u30.
le 05/09/17 : Iemand die niet rookt en goed met kinderen kan omgaan.
le 11/01/17 : Kindjes afhalen aan school.naar huis brengen.eten geven . Eventueel al wassen. Bij voorkeur dame vanaf 50+
le 10/12/16 : Is nog niet 100% zeker, zou zijn vanaf 22.30 tot ongeveer 3.00
le 08/04/16 : je cherche une nouunour pour demin la nuit.j en avais une qui c es desister pour maladie
le 11/01/16 : j aurais besoin d une garde d enfant ce 30/01/2016 a partir de 23h30 jusque 5.30 dumatin
le 07/10/14 : Hallo, Een niet zo standaard verzoek, maar ik hoop dat je het aan kunt/wilt nemen. Ik ben Adriana, 27 jaar, ik heb een zoontje van 2 1/2 jaar en ben nu 37 weken zwanger van ons tweede kindje. Nu ben ik uitgerekend op 28 oktober, maar met een bevalling kun je natuurlijk nooit weten wanneer het begint. Ik kom oorspronkelijk uit Nederland en woon nog niet zo lang in Bredene. Voor de bevalling zal mijn moeder komen om ons oudste kind op te vangen, alleen gaat dat wel even duren voor ze e...
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨