Beste Ik ben sanaa, ik werk vast in een kinderdagverblijf en hiernaast zoek ik nog extra bijverdienen als babysitter ik heb veel ervaring met kinderen zoekt u oppas voor weekend of in de avonden mag je me gerust sturen Groetjes Sanaa.
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
Chouette, des babysitters sont disponibles à Duffel (2570) !
Efficace
En confiance
...et c’est gratuit !
Gratuit !
Efficace
En confiance

Hey, Mijn naam is Amelia en ik word dit jaar 15. Ik ben op zoek naar kindjes waar ik op kan passen buiten school. Ik studeer humane wetenschappen in het derde jaar en vind het omgaan met kinderen erg leuk. Ik speel graag met ze en help graag met huiswerk. Stuur me een berichtje als u interesse heeft.
Ik ben een meisje van 25 jaar. Heb kinderzorg gestudeerd en zou graag een centje willen bijverdienen voor op jullie kleine kapoentjes te passen!
hallo Ik ben Inne ik ben bijna 17 jaar, en volg momenteel economie-wiskunde in het 6e jaar middelbare school. Ik woon in Duffel. Ik doe rope-skipping (touwtjespring) als hobby en geef daar sinds dit schooljaar ook les in. Ik heb een animator cursus gevolgd via de CM en heb een stage gedaan en ben dan ook geslaagd. Ik heb al vaker op kinderen gebabysit, en doe dit ook heel graag. Meestal paste ik op iets oudere kindjes de oudste waar ik op heb opgepast zijn 2 jaar, maar ik kan ook overweg me...

Hallo, Ik ben melissa en woon in duffel heb al 4 jaar ervaring in het babysitten. Ik speel knutsel en ga graag eens een keertje wandelen als het weer het toelaat natuurlijk. Ik heb een rijbewijs voor de brommer en ga binnen een weekje mijn rijbewijs examen doen.