Youssef, garde d’enfant ponctuelle à Kinrooi 3640
Hallo Ik ben youssef ik woon in kinroii ik ben dol op kleine kinderen zelf heb ik al gewerkt op een speelpleinwerking dus heb al een beetje ervaring en kan niet wachten om juilie kindjes te ontmoeten
La configuration graphique du site ne s'est pas correctement chargé sur votre appareil (problème CSS). Topnanny.be ne fonctionnera pas correctement.
Veuillez svp nous contacter par email ines@topnanny.be ou <a class="ask-support-action dotted" href="#">via le tchat du site</a> pour nous signaler ce problème.
Hallo Ik ben youssef ik woon in kinroii ik ben dol op kleine kinderen zelf heb ik al gewerkt op een speelpleinwerking dus heb al een beetje ervaring en kan niet wachten om juilie kindjes te ontmoeten
Hallo, ik ben Youssef ik woon in kinrooi ik ben 14jaar oud ik vind het fantastisch Om met kinderen te spelen doordeweeks werk ik ook nog in een speelpleinwerking in kinrooi met kinderen van 3-6 dus ik weet dan ook heel goed hoe ik met de kinderen moet omgaan en als er iets is dan weet ik meteen hoe ik het moet oplossen ik speel spelletjes met de kinderen en hou ze rustig bezig het is echt een super tof baantje om te doen dus daarom heb ik het ook gekozen😄

Hoi! Mijn naam is Dylan en ben 17 jaar. Ik zoek een baantje en vond babysitten echt bij me passen. Ik heb een broertje (5) en een zusje (8) waar ik vaak op moet letten, bovendien kan ik goed met kinderen overweg. Voor meer informatie kunt u mij een berichtje sturen.

Hey, Ik ben Kenneth (20j) Ik ben een student bachelor verpleegkunde en doe in de zomer vakantiewerk op een afdeling pediatrie. Ik ben heel graag met kinderen bezig (spelen, hutten bouwen, etc.). Ik ben altijd heel lief en rechtvaardig maar af en toe kan ik ook wel eens streng zijn. Ik heb ervaring met kinderen van 3m tot 14j. Wilt jij je kinderen in veilige handen achterlaten aarzel dan zeker niet om mij te contacteren.

Hallo mama's en papa's! Ik ben Anouck en ik ben zeventien jaar oud. Ik heb al drie jaar ervaring met babysitten op kinderen van twee tot en met twaalf jaar. Ik ga heel graag met kindjes om en vind het fantastisch om met hen te spelen en aan hen voor te lezen! Ik ben geduldig en kan tijdig ingrijpen als het zou moeten. Tevens zou ik het ook zeker niet erg vinden om met hen huiswerk te maken of technieken aan te leren om te leren. Aangezien ik nog naar school ga, kan ik enkel 's avonds (even...
Vous pouvez nous contacter en nous envoyant un mail à l'adresse ines@topnanny.be📨