De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.
illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Engelmanshoven. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Angeline, zoek een nanny in Batsheers 3870

op 10/08/22: Bonjour, je recherche une nounou à domicile 4 jours semaine pour 2023. Nous n’avons pas encore d’horaire fixe mais nous savons que cela couvrira 4 jours par semaine.

Julie, zoekt parttime opvang - 3891 Gingelom

op 04/01/19: Wij zoeken een leuke, lieve en betrouwbare oppas aan huis voor onze 2 dochtertjes Juliette en Alessandra. Bedoeling is dat ze na school opgehaald worden, thuis eten krijgen (koken zou fijn zijn), huiswerk gemaakt wordt, er wat geknutseld of gebouwd wordt en ze in hun piamaatjes gestopt worden. Wij zijn thuis tegen 19.00. Idealiter 4d in de week. Minder is absoluut bespreekbaar. Woensdagen zijn wel een must... we kijken ernaar uit je te ontmoeten! Julie

Lars, zoekt een oppas in Sint-truiden

op 18/07/19: Van 10 tot 17u

Dagmar, zoekt kinderopvang in Mechelen-bovelingen 3870

op 04/06/22: Opzoek naar een vaste nanny voor minimum 20uur per week. Hoofdtaak is het zorgen voor onze 2 van onze 3 kindjes( 17 maanden en 4 j oud). Licht huishoudelijk werk zoals stofzuigen, lunch of snacks maken, opruimen.

Melina, zoekt parttime opvang in Mechelen-bovelingen 3870

op 29/09/14: Graag zou ik voor 1 a 2 dagen opvang aan huis willen hebben vanaf 1 januari 2016 op een baby

Jan, zoekt parttime opvang in Heers

op 23/07/19: We zoeken iemand die onze kindjes (2 meisjes van 2j & 3j) kan ophalen van school, hen eten geven enz. op dagen dat ik in het buitenland zit voor het werk en wanneer ik of mijn vrouw wat langer moeten werken.

Clara, zoekt een oppas in Heers 3870

op 04/08/19: Ik zoek iemand die mijn kindjes kan halen van de opvang en dan Kan thuis met hun 2 uren blijven 2-3 avonden per maand.

Fatoumata, biedt part-time opvang - 3870 Horpmaal

op 07/08/22: Les jours où la crèche sera fermée. Les vacances scolaires. Une ou deux soirées le mois.

Marie, zoekt een oppas - 3870 Heers

op 27/03/25: Bonjour, Je cherche une BBs pour ce dimanche pour une petite fille de 4 ans

Roseline, Biedt kinderopvang in Rukkelingen-loon 3870

op 22/11/22: On cherche une gardienne qui pourra s'occupper de notre enfant depuis le mois de Mai, 2023 pour les 5 jours de la semaine. Elle doit être habité dans un rayon de moins de12km de Sweetstraat, 3870 Heers.

Hasselt, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: