Lars, zoekt een oppas in Sint-truiden
op 18/07/19: Van 10 tot 17u
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Topnanny.be werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@topnanny.be of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 18/07/19: Van 10 tot 17u

op 28/02/20: Wij zijn zelfstandige en werken buitenshuis van woensdag tem zaterdag. Woensdagnamiddag & vrijdag hebben we opvang maar de andere dagen nog niet. Baby is geboren op 1 november 2019
op 18/05/18: Ik heb om de 14 dagen een oppas nodig op vrijdagavond.
op 10/08/22: Bonjour, je recherche une nounou à domicile 4 jours semaine pour 2023. Nous n’avons pas encore d’horaire fixe mais nous savons que cela couvrira 4 jours par semaine.
op 07/08/22: Les jours où la crèche sera fermée. Les vacances scolaires. Une ou deux soirées le mois.
op 27/03/25: Bonjour, Je cherche une BBs pour ce dimanche pour une petite fille de 4 ans

op 04/01/19: Wij zoeken een leuke, lieve en betrouwbare oppas aan huis voor onze 2 dochtertjes Juliette en Alessandra. Bedoeling is dat ze na school opgehaald worden, thuis eten krijgen (koken zou fijn zijn), huiswerk gemaakt wordt, er wat geknutseld of gebouwd wordt en ze in hun piamaatjes gestopt worden. Wij zijn thuis tegen 19.00. Idealiter 4d in de week. Minder is absoluut bespreekbaar. Woensdagen zijn wel een must... we kijken ernaar uit je te ontmoeten! Julie

op 04/06/22: Opzoek naar een vaste nanny voor minimum 20uur per week. Hoofdtaak is het zorgen voor onze 2 van onze 3 kindjes( 17 maanden en 4 j oud). Licht huishoudelijk werk zoals stofzuigen, lunch of snacks maken, opruimen.
op 29/09/14: Graag zou ik voor 1 a 2 dagen opvang aan huis willen hebben vanaf 1 januari 2016 op een baby
op 22/05/19: Oppas aan huis
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@topnanny.be📨